Farby Garnier – koloryzacja na Twoje życzenie!

farby Garnier

Każda z Pań oczekuje innego efektu od koloryzacji. Nie chodzi tutaj nawet o sam kolor, ale o jego trwałość, sposób uzyskania czy wykończenie. W zależności czy do farbowania przystępuje młoda dziewczyna, czy dojrzała kobieta oczekiwania te zmieniają się. Marka Garnier doskonale rozumie te różnorodne potrzeby, dlatego stworzyła serię niezwykle różnorodnych farb! Poznaj je i wybierz taką, która zaspokoi Twoje oczekiwania odnośnie uzyskania nowego koloru na włosach!

Zanim przefarbujesz włosy…

Bardzo często największa wątpliwość, która pojawia się przy farbowaniu włosów to nie rodzaj farby, ale jej odcień. Większość kobiet zazwyczaj wie, czego od koloryzacji oczekuje – trwałej zmiany koloru, delikatnego rozjaśnienia, subtelnych pasemek… Z odcieniem nie jest tak łatwo, bowiem należy do jego wyboru podejść rozważnie. Źle dobrany kolor może zaćmić naturalne piękno, a chodzi przecież o to, by je podkreślić i wydobyć. Marka Garnier zna te zawahania i dlatego stworzyła specjalną aplikację, którą znajdziesz na jej stronie. Odpowiadając na kluczowe pytania (oczekujesz koloryzacji trwałej czy częściowo trwałej; jaki jest Twój naturalny kolor włosów; masz siwe kosmyki; oraz czy dotychczas farbowałaś już włosy) ukażą Ci się przykładowe kolory, jakie z pewnością będą Tobie pasowały! Warto przed koloryzacją przetestować tę aplikację, chociażby po to, aby sprawdzić czy początkowo wybrany przez Ciebie kolor znajdzie się w proponowanych odcieniach farb Garnier!

Garnier Color Sensation

Farby z serii Garnier Color Sensation są polecane do trwałej koloryzacji. Kolor, jaki uzyskasz przy pomocy tych farb utrzyma się na Twoich włosach naprawdę długo, a dodatkowo jest on odporny na wypłukanie się czy zmatowienie. W ofercie farb Color Sensation znajdziesz wiele rozmaitych odcieni, a każdy z nich cechuje się niepowtarzalnym lustrzanym blaskiem. Takie właśnie było założenie Garnier, podczas tworzenia tych konkretnych farb. Mianowicie niezwykle intensywny, nasycony i pełny głębi kolor, wzbogacony w niepodważalny blask. Dzięki temu włosy wyglądają zdrowo, pięknie mienią się w słońcu, a kolor jest niepowtarzalny! Dodatkową zaletą farb Color Sensation  jest kwiatowy aromat, który umili Ci chwilę koloryzacji.

Garnier Color Naturals

Farby Color Naturals tak samo, jak Color Sensation, dedykowane są dla kobiet oczekujących trwałej zmiany koloru. Wybierając te produkty możesz mieć pewność, że każdy kosmyk, na który zaaplikujesz farbę zostanie idealnie pokryty nowym kolorem. Odcień jest nasycony, długotrwały i niezwykle intensywny. Największą zaletą Color Naturals jest skład bazujący na trzech olejkach – awokado, oliwka, karite. Wiele kobiet obawia się trwałej koloryzacji, bowiem wiąże się ona z osłabieniem, a często zniszczeniem włosów. Marka Garnier właśnie w tym celu stworzyła farby Color Naturals. Dzięki nim Twoje włosy nie tylko zyskają nowy, trwały kolor, ale podczas koloryzacji zostanie im zapewniona pielęgnacyjna troska, dzięki obecności trzech olejków. Włosy po zakończeniu farbowania, ale też długo po będą miękkie, zdrowe i gładkie w dotyku!

Garnier Olia

Farby Olia to jedne z najchętniej wybieranych farb marki Garnier. Nie zawierają w sobie amoniaku, ale bazują na mocy olejków kwiatowych. To właśnie skład tych produktów przemawia za ich ogromną popularnością. Farby są bowiem bezpieczne dla włosów, nawet tych osłabionych i podatnych na zniszczenie. Dodatkowo, kwiatowe olejki zapewniają przyjemną woń podczas koloryzacji, co umila chwilę uzyskiwania nowego koloru. Odcienie, jakie gwarantują farby Olia są niepowtarzalne – pełne blasku, głębi, lekkości, nasycenia i intensywności!

Garnier Nutrisse Creme

Nutrisse Creme to farby zbliżone swoim składem do Color Naturals. Te także zawierają cenne olejki z awokado, oliwki i karite. Dzięki temu negatywny wpływ składników farby zostaje zminimalizowany, a włosy są pięknie odżywione. Obecność olejków w takiej, a nie innej kompozycji Garnier stworzyło po to, aby włosy po koloryzacji nie były suche. Wówczas kolor nie prezentowałby się tak pięknie, jak na włosach zdrowych i dogłębnie nawilżonych. Jeśli zatem nie możesz pochwalić się niepodważalnie zdrowymi włosami, ale chcesz uzyskać nowy kolor lub go odświeżyć, farby z serii Garnier Nutrisse Creme będą dla ciebie w sam raz!

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: