Wibrujące jajeczka, czyli sposób na urozmaicenie gry wstępnej

Wibrujące jajeczka

Rutyna uchodzi za cichego zabójcę namiętności. Nie bez powodu, nawet jeśli jakaś czynność czy potrawa sprawia nam przyjemność, to gdy powtarza się każdego dnia, w końcu powszednieje, a nawet się nudzi.  Satysfakcjonujący seks łatwiej udaje się uzyskać tym partnerom, którzy w otwarty sposób podchodzą do nowości i erotycznych eksperymentów. Nie musi to od razu oznaczać wcielania w życie skomplikowanych rozwiązań czy przekraczania swojej strefy komfortu. Czasem wystarczy znaleźć sposób na urozmaicenie gry wstępnej taki jak chociażby wibrujące jajeczka.

 

Spis treści:

  1. Dlaczego gra wstępna jest tak ważna dla kobiet?
  2. Orgazm sutkowy i przyjemność czerpana z pieszczot różnych części ciała
  3. Potrzeby seksualne kobiet – dlaczego warto o nich mówić wprost?
  4. Wibrujące jajo, czyli sposób na urozmaicenie gry wstępnej
  5. Jak wybrać odpowiednie wibrujące jajeczko?

Dlaczego gra wstępna jest tak ważna dla kobiet?

Gra wstępna odgrywa niezwykle istotną rolę w przypadku kobiet. O ile mężczyzna dość łatwo się podnieca i to wystarcza mu do odbycia stosunku, o tyle panie często muszą rozbudzić swoje ciało za pomocą pieszczot, aby to było gotowe na penetrację.  Bez odpowiedniej „rozgrzewki” kobieta może mieć nie tylko problem z osiągnięciem orgazmu, ale też odczuwać ból podczas seksu. Wynika on z faktu, iż przy zbyt niskim podnieceniu pochwa nie wytwarza dostatecznej ilości wydzieliny, która pełni rolę naturalnego lubrykantu. W rezultacie penetracja jest nieprzyjemna i bolesna, ponieważ podczas niej dochodzi do tarcia.

gra wstępna

Orgazm sutkowy i przyjemność czerpana z pieszczot różnych części ciała

Biorąc pod uwagę powyższe kwestie, gra wstępna stanowi podstawę. Wiele kobiet z pieszczot różnych części ciała czerpie ogromną przyjemność. Odpowiednia stymulacja piersi może doprowadzić panie do orgazmu sutkowego. Także pieszczoty ud, szyi, pośladków oraz francuskie pocałunki potrafią dostarczyć kobietom niezapomnianych wrażeń. Dlaczego mężczyźni często pomijają grę wstępną lub traktują ją po macoszemu? Wynika to z faktu, iż sami jej nie potrzebują, ponieważ od razu są gotowi do odbycia stosunku. Ponadto mają grubszą skórę, a ich ciało nie jest tak wrażliwe na dotyk, jak ma to miejsce w przypadku pań. Jednak dobry kochanek zdaje sobie sprawę, że gra wstępna odgrywa kluczową rolę. Bez niej jego partnerka nie osiągnie orgazmu, a sam seks zapamięta jako mało przyjemne doświadczenie.

Potrzeby seksualne kobiet – dlaczego warto o nich mówić wprost?

Każda kobieta ma inne preferencje dotyczące gry wstępnej. Niektóre panie pragną doświadczyć pieszczot piersi. Inne z kolei marzą o erotycznym masażu. Każda z nas jest inna i potrzebuje odmiennych form stymulacji. Aby gra wstępna dostarczyła nam przyjemności, musimy otwarcie opowiedzieć partnerowi o swoich potrzebach i tym, co lubimy. Tylko dzięki jasnej komunikacji możemy osiągnąć orgazm i doświadczyć przyjemności. Mało prawdopodobne jest, aby mężczyzna sam domyślił się, jakie pieszczoty są dla nas najbardziej satysfakcjonujące.

Potrzeby seksualne kobiet

Wibrujące jajo, czyli sposób na urozmaicenie gry wstępnej

Czasem pary mają dość rutyny. Wypróbowały już różne formy stymulacji poszczególnych części ciała. Teraz odczuwają apetyt na więcej. W jego zaspokojeniu pomóc mogą gadżety erotyczne, w tym wibrujące jajeczka, które można zamówić w sklepie erotycznym Easytoys.pl. Jak działają tego typu przedmioty? Wibrujące jajeczka to kompaktowe wibratory, które możemy umieścić w pochwie, jednocześnie mogą być stosowane zewnętrznie do stymulacji łechtaczki.  W związku z tym, iż ten gadżet erotyczny zazwyczaj sprzedaje się wraz z pilotem, stanowi świetną zabawę dla obojga partnerów.  Twój kochanek może wybierać intensywność oraz rodzaj wibracji, dostarczając ci tym samym mnóstwo zmysłowej przyjemności.

Wibrujące jajo

Jak wybrać odpowiednie wibrujące jajeczko?

Wibrujące jajo jest dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym gadżetem erotycznym, radzimy sięgnąć po mniejszy wibrator o tradycyjnym, okrągłym kształcie. Gdy przyzwyczaisz się do wibrującego jaja, możesz przystąpić do dalszych eksperymentów. Panie, którym przyjemność sprawia stymulacja punktu G, powinny sięgnąć po zakrzywione wibrujące jajo.  Większość tego typu gadżetów charakteryzuje się niewielkimi gabarytami, przez co można je zabrać ze sobą na urlop. Zmieszczą się w każdej walizce, a nawet w zwykłej torebce. Na szczególną uwagę zasługuje jednak wibrujące jajko firmy iSex, które dzięki złączu USB może zostać podładowane w samochodzie. Nie zawiera ono przycisków ani pilota. Tuż po naładowaniu zaczyna wibrować. Wibrujące jajko iSex zamówisz w sex shopie online Easytoys.pl.

PODZIEL SIĘ: