Mało znany sposób na… kreatywne myślenie! Kobiety z pewnością go pokochają!

Mało znany sposób na... kreatywne myślenie! Kobiety z pewnością go pokochają!

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, wymagania zawodowe jakim musimy sprostać są coraz większe. Zdobywanie kolejnych celów i szukanie nowych rozwiązań staje się codziennością w wielu firmach. Nic dziwnego, że szukamy sposobów, które pozwolą nam skuteczniej wykonywać swoją pracę.

Jednym ze sposobów, który poprawi naszą kreatywność jest dobry humor i samopoczucie. Mało kto wie, że humor stanowi integralną część efektywnego myślenia i pozwala się szybciej zrelaksować, oderwać od przewidywalnych, powtarzalnych wzorców i wspomóc tworzenie nowatorskich rozwiązań.

Będąc dzieckiem często używałeś zabawek, by rozwinąć swoją wyobraźnię. Teraz już jako dorosły człowiek możesz ponownie wykorzystać je w rozbudzeniu swojej kreatywności. Niekoniecznie oznacza to, że masz do pracy przynosić lalkę lub misia. Na początek wystarczą kolorowe mazaki i notes lub kartka papieru.

Zacznij robić bazgroły

Badania wykazują, że szkicowanie i bazgranie wspomagają proces rozumienia i twórczego myślenia. Dlatego zupełnie nie powinniśmy czuć się zażenowani, gdy w czasie zebrania ktoś nakryje nas na gryzmoleniu.

Przez 10 minut twórz bazgroły, korzystając z wielu kolorów. Jeśli pracujesz zespołowo, możesz poprosić współpracowników, żeby na Twoim arkuszu dopisali swoje bazgroły. Powieście to na ścianie, a po 2 dniach wróćcie do tej specyficznej notatki. Następnie znajdź lub wspólnie znajdźcie połączenia między tymi obrazami, a zadaniem do rozwiązania.

Napisz notatkę kredką

Zmieniaj kolory w zależności, od tego, jaki jest Twój stosunek do tego, co myślisz. Następnie przepisz tę notatkę, używając innych kolorów. Na osobnej kartce notuj wszystkie nowe pomysły i skojarzenia, jakie pojawiają się w czasie tego ćwiczenia.

Nakarm swój mózg i schudnij

Zadbaj o to, by usprawnić pracę całego układu nerwowego. Najłatwiej i najszybciej zrobisz to wybierając preparat, który w swoim składzie zawiera substancje wspomagające pracę mózgu. Najlepiej w tej roli sprawdzają się naturalne substancje, takie jak: Cytryniec chiński, Żeń-szeń indyjski i Żeń-szeń syberyjski. Równie owocne działanie wykazują: Bacopa monnieri, Yerba Mate, Gotu Kola, Różeniec górski czy L-teanina.

Wszystkie te składniki znajdziesz w preparacie SlimXL Smile, jednym z trzech elementów kuracji odchudzającej. Brytyjska firma Supplements XL wprowadziła na rynek produkt, który oprócz tego, że wspomaga odchudzanie, efektywnie działa również na układ nerwowy. Ta dość nietypowa kuracja odchudzająca, oprócz utraty nadmiernych kilogramów, zapewnia także dobre samopoczucie i brak wahań nastroju.

PODZIEL SIĘ: