Powiększanie punktu G: skuteczny sposób na intensyfikację doznań intymnych

powiększanie punktu G

Życie seksualne człowieka podlega wielu przemianom, wraz z upływem lat. Nasze narządy intymne również się starzeją, dlatego z wiekiem satysfakcja seksualna może ulec pogorszeniu. Nowoczesne rozwiązania, proponowane przez medycynę, pozwalają jednak zachować sprawność seksualną oraz czerpać maksimum przyjemności z intymnych zbliżeń. Sprawdź, co w tej kwestii ma do zaoferowania ginekologia estetyczna!

Odmładzanie stref intymnych

Jeszcze do niedawna temat mógł szokować, dziś jednak odmładzanie narządów płciowych to coraz chętniej stosowane rozwiązania. Ich popularność wynika z nieinwazyjności zabiegów, ich dużej skuteczności oraz przystępnych cen. Choć najczęstszym problemem intymnym kobiet w dojrzałym wieku jest rozluźnienie ścianek pochwy, czasami obkurczenie pochwy nie wystarczy, by zapewnić pełną satysfakcję z intymnych zbliżeń. Najbardziej erogenną strefą kobiety, odpowiedzialną za intensywne orgazmy, jest punkt G. Niestety, z upływem lat ulega on pomniejszeniu. Zmniejsza się także liczba receptorów, odpowiedzialnych za odbieranie bodźców, powiązanych z rozkoszą. Rozwiązaniem dla problemów z osiągnięciem orgazmu będzie powiększanie punktu G, innowacyjny i bezpieczny zabieg ginekologii estetycznej: http://sthetic.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna/powiekszanie-punktu-g-poprawa-i-wzmocnienie-doznan-intymnych/.

Powiększanie punktu G – na czym to polega?

Choć zabieg wydaje się dość szokujący, pod pojęciem powiększania punktu G kryje się prosty, szybki do wykonania zabieg, w którym wykorzystywany jest kwas hialuronowy. Zabiegi kwasem hialuronowym są popularne w innych działach medycyny estetycznej, służą np. poprawie kondycji skóry i przywróceniu jej odpowiedniego napięcia i jędrności. Substancję tę można jednak z powodzeniem zastosować także w ginekologii. Powiększanie punktu G to nic innego, jak wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Taki zabieg powoduje uwydatnienie punktu G, jego lepszą ekspozycję, a zatem – intensywniejszą jego stymulację podczas stosunku. Zabieg powoduje także, że doznania seksualne stają się wyraźniejsze, mocniejsze.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Wszelka ingerencja w organizm budzi nasze wątpliwości. Obawiamy się, czy aby na pewno dany zabieg jest bezpieczny, czy nie wystąpią komplikacje, czy nie pojawią się kłopotliwe skutki uboczne. Śmiało można powiedzieć, że powiększanie punktu G to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów współczesnej ginekologii. Zabieg trwa tylko chwilę, przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a współżycie można podjąć już w 4 godziny od przeprowadzenia zabiegu! Jedynymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są: miesiączka lub przechodzona właśnie infekcja intymna. Zabieg może być przeprowadzany u kobiety w każdym wieku. Jego efekty utrzymują się od roku do dwóch lat. Później kwas hialuronowny należy zastosować ponownie.

Wspaniałe doznania, zdrowie i pewność siebie

Zabiegi współczesnej ginekologii estetycznej dają kobiecie szansę na zdrowe, pełne satysfakcji życie seksualne. Powiększanie punktu G, obkurczanie pochwy, modelowanie warg sromowych – to zabiegi, które nie tylko poprawią pewność siebie kobiety i sprawią, że będzie się czuła zdecydowanie bardziej atrakcyjna seksualnie, ale także wpłyną pozytywnie na jej zdrowie intymne, lepiej chroniąc narządy płciowe przed infekcjami, czy urazami mechanicznymi.

Więcej informacji o zabiegu można uzyskać w Klinice Sthetic dr Jagielskiej (http://sthetic.pl/), która specjalizuje się w  ginekologii estetycznej.

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: