Dlaczego facet często zmienia samochód?

Dlaczego facet często zmienia samochód

Spotykasz się od pewnego czasu z mężczyzną, a on zdążył w tym czasie już kilkukrotnie zmienić samochód? Uważaj, to może być poważny sygnał ostrzegawczy. O czym informuje nas takie zachowanie mężczyzny? Dlaczego facet często zmienia samochód?

On musi mieć wszystko z najwyższej półki, jest bardzo wymagający

Mężczyzna, który często zmienia samochód, w najlepszym wypadku jest gadżeciarzem. Musi mieć to, co najlepsze, najmodniejsze i najnowocześniejsze. Gdy tylko na rynku pojawi się samochód z lepszym silnikiem, jakaś nowinka technologiczna, on musi go mieć. Taki mężczyzna jest niedojrzały emocjonalnie i zachowuje się jak małe dziecko, które musi mieć co chwilę nową zabawkę. Na dodatek może lubić grę pozorów, być materialistą, który mierzy innych ludzi stanem posiadania. Dla niego wartościowy znajomy, to bogaty znajomy, którego stać na nowy model Ferrari. Taki mężczyzna może być mocno rozpuszczony przez zamożnych rodziców, którzy zawsze dawali mu to, czego zapragnął. W związku z tym jest rozkapryszony i dotyczy to także relacji damsko-męskich. Jego partnerka musi być z najwyższej półki, gdy na horyzoncie pojawi się inna, lepsza, to bez mrugnięcia okiem zostawi ją.

On jest niestały w uczuciach i nie wie, czego chce

Częsta zmiana samochodu może dowodzić, iż mężczyzna, z którym się spotykasz, ma jakiś problem emocjonalny i jest niestały w uczuciach. Tak często jak kupuje nowych samochód, tak często znajduje sobie nową dziewczynę. Łatwo się nudzi, potrzebuje ciągłego zastrzyku świeżości. Nie potrafi nawiązywać stałych i trwałych relacji.

On potrzebuje drogiej fury, by zaimponować kobietom

Czasem fakt, że mężczyzna co chwilę zmienia samochód na nowy, świadczy o tym, że podrywa kobiety na swoją wypasioną furę. Tak naprawdę traktuje panie przedmiotowo, w jego przypadku nie należy liczyć na nic więcej, bo interesuje go tylko przygodny seks. Taki mężczyzna często ma poważne kompleksy. Nie postrzega siebie jako wystarczająco atrakcyjnego, aby to jego osoba przyciągała do niego kobiety. Musi wspomagać się protezą w postaci drogiego samochodu, który obrazuje jego status materialny.

Potrzebuje wygodnej terenówki, aby uprawiać w niej przygodny seks

Nie tylko częsta zmiana samochodu, ale też jego rodzaj sporo mówi o mężczyźnie. Co ciekawe, terenówki najczęściej wybierają faceci, którzy liczą na przygodny seks na tylnym siedzeniu. Część z nich to klienci prostytutek – bogaci i dobrze sytuowani. Wśród nich nie brakuje też młodych mężczyzn korzystających z życia.

Szybko jeździ i często uszkadza samochody

Fakt, że mężczyzna często kupuje nowy samochód, może świadczyć o tym, że jest piratem drogowym. Jeździ tak szybko, że co chwilę ma wypadek, stare auto idzie do kasacji lub naprawy, a następnie jest odsprzedawane, aby odzyskać choć część środków na zakup nowego wozu. Czy chcesz spotykać się z piratem drogowym? Czy potrafiłabyś wsiąść z nim do samochodu i zaryzykować własne życie? Czy chcesz zakochać się w kimś, kto pewnego dnia może zginąć za kółkiem z powodu brawury i własnej głupoty?

PODZIEL SIĘ: