Jak i kiedy nosić bieliznę erotyczną?

kiedy nosić bieliznę erotyczną

W życiu każdej kobiety zdarzają się sytuacje, w których chce się ona zaprezentować wyjątkowo korzystnie. Starannie nałożony, nietypowy makijaż, specjalna kreacja czy zadbanie o dobry humor danego dnia to tylko niektóre ze sposobów na to, by poczuć się wyjątkowo i skutecznie wyeksponować wszystkie swoje atuty. Niektóre ze specjalnych wydarzeń zasługują również na to, by pod ubraniem znalazła się, dobrana ze smakiem, bielizna erotyczna.

 

Może ona stanowić zgrabne uzupełnienie całości oraz skupiać na sobie część uwagi. Dostępność wielu różnych fasonów i krojów sprawia, że można łatwo dobrać odpowiedni model lub stworzyć całą gustowną kolekcję – do użycia na specjalne okazje lub na co dzień.

Czy bielizna erotyczna może poprawić nastrój i samoocenę?

To, jaki strój wybierze się na daną okazję, może mieć duży wpływ na zachowanie człowieka w określonych okolicznościach. Nie bez powodu różnym sytuacjom towarzyszą ściśle uregulowane zasady ubioru, np. specjalne ubrania na uroczyste okazje, mundurki do szkół itp. Istnieje szereg badań psychologicznych, które wskazują na to, że postawy i zachowanie człowieka mogą być zależne m.in. od tego typu czynników.

Nie inaczej jest w przypadku postrzegania własnej atrakcyjności – wiele pań, które decydują się częściej nosić stringi, pończochy z pasem czy koronkowe, zdobione biustonosze – nawet w ramach „eksperymentu” – deklaruje, że czują się dzięki temu bardziej kobiece, pożądane i atrakcyjne. Niektórym z nich swój nowy, intymny image zaczyna się podobać na tyle mocno, że coraz chętnie odwiedzają sklep z bielizną w poszukiwaniu nowych artykułów do osobistej kolekcji.

Chcąc więc wprawić się w lepszy nastrój i poprawić lub utrzymać na dotychczasowym poziomie swoją samoocenę w sferze dotyczącej atrakcyjności fizycznej, warto sięgnąć po nowe, nieco bardziej wymyślne majtki, biustonosze, body czy gorsety. Te ostatnie wyraźnie poprawią też faktyczny wygląd zewnętrzny, redukując talię, odpowiednie podnosząc biust i stwarzając dla niego solidne oparcie oraz poprawiając ogólną postawę ciała.

Specjalne okazje z małżonkiem lub partnerem

Chwile spędzane w towarzystwie najważniejszej osoby staramy się uświetnić na wiele sposobów – dobry film, lampka szampana lub kieliszek wina, świece zapachowe, to tylko niektóre ze sposobów na to, by partner zachował na długo wspomnienie wyjątkowego wieczoru. Bielizna erotyczna z pewnością wniesie odrobinę ognia do sypialni, rozbudzając wyobraźnię i kierując ją na odpowiednie tory podczas zmysłowej gry wstępnej.

Wielu mężczyzn deklaruje, że widok ukochanej kobiety w skąpej, kuszącej bieliźnie jest dla nich znacznie bardziej pobudzający niż widok nagości „od razu”. Stringi, pończochy czy elegancki biustonosz mogą więc skutecznie przyczynić się do stopniowego budowania napięcia przed miłosnymi uniesieniami i wpłynąć na większe poczucie zadowolenia u obojga partnerów.

Element idealnej całości

Kompletowanie efektownego stroju należałoby zacząć już od bielizny. Wiele pań zapomina o tym fakcie, co sprawia że np. ściśle dopasowana spódnica lub sukienka ukazują na swojej powierzchni nieestetycznie odciśniętą linię majtek. Wiele w tej sytuacji zmieniłoby się, gdyby te były pozbawione szwów lub gdyby na tym miejscu znajdowała się nieco bardziej skąpa bielizna erotyczna.

Co więcej, przy tego typu kreacjach wiele elegancji mogą dodać pończochy z pasem, a dodatkową ich zaletą jest zapewnianie wygody latem (w przeciwieństwie do rajstop). Ładny biustonosz także poprawi ogólny efekt. Warto jednak pamiętać, że najciekawiej i najefektowniej prezentują się – zarówno w oczach mężczyzn, jak i kobiet – subtelne detale, które nie zwracają na siebie nachalnie całej uwagi otoczenia, a jedynie zgrabnie uzupełniają całą stylizację.

Eleganckie, kuszące i… wygodne?

Niemal każdy dobry sklep z bielizną posiada w ofercie wysokiej jakości artykuły, pozwalające połączyć efektowny wygląd z wygodą. Powszechne u wielu pań przekonanie, że założenie eleganckiej lub bardziej erotycznej bielizny musi spowodować dyskomfort, można odłożyć do lamusa, jeżeli wyszuka się solidne produkty, stworzone z odpowiednich materiałów. Czasem ich zakup wiąże się z nieco większą „inwestycją”, jednak w zamian otrzymuje się przedłużoną trwałość, wyjątkowy wygląd i wygodę podczas użytkowania – bez konieczności stosowania przykrych kompromisów.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: