Pierwsza randka – co zrobić, by wypaść na niej dobrze?

pierwsza-randka

Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, szczególnie jeśli to nasza pierwsza randka – co zrobić, by wypaść na niej dobrze?

Emocje przed pierwszym spotkaniem

Zaproszenie na randkę to ważna chwila zarówno dla osoby która je kieruje jak i tej, która je przyjmuje. Niezwykłe emocje towarzyszą takiej chwili, szczególnie, jeśli czekaliśmy z niecierpliwością na taki kolej rzeczy. Wymarzony chłopak czy dziewczyna sprawia, że serce zaczyna szybciej bić. Już tylko kilka godzin dzieli nas od spotkania a my jesteśmy przejęci i lekko zestresowani.

Pierwsza randka – co zrobić, by wypaść na niej dobrze?

Zarówno kobiety jak i mężczyźni zwykle są przejęci przed pierwszą randką. Zależy nam, aby jak najlepiej wypaść. Zrobić doskonałe wrażenie na drugiej osobie tak, by doprowadzić do kolejnego spotkania. Przygotowując się do randki pamiętajmy o higienie. Weźmy prysznic czy kąpiel. Załóżmy czyste ubranie. Panowie powinni dobrze wyprasować koszulę i wypastować buty. W końcu jak nas  widzą, tak nas piszą. Kobieta również powinna się postarać. Schludny ale atrakcyjny wygląd sprawi, że będziemy prezentować się pięknie. Kobiety uwielbiają dostawać kwiaty. Skoro to pierwsze spotkanie, warto zadbać o taki drobiazg. Nie musimy od razu biec do kwiaciarni po tuzin czerwonych róż. Jedna różyczka lub bukiet polnych kwiatów wywoła uśmiech na twarzy każdej kobiety. Taki gest będzie niezwykle romantyczny. Na randce ważne jest przestrzeganie zasad etykiety. Kulturalna rozmowa i zachowanie przy stole świadczą o dobrym wychowaniu i klasie, więc nigdy o tym nie zapominajmy. Szarmanckie gesty takie jak przepuszczanie kobiet w drzwiach, odsunięcie krzesła czy podanie płaszcza to drobne zachowania, ale przez kobiety bardzo cenione. Panie uwielbiają dżentelmenów, dlatego warto zaprezentować się jak na prawdziwego mężczyznę przystało. Udana randka zwykle nie kończy się w restauracji czy w kinie. Towarzyszkę wieczoru powinno się odprowadzić do domu. Takie, kulturalne i opiekuńcze zachowanie z pewnością zaprocentuje kolejną, równie udaną randką.randka

Zwracamy uwagę na zachowanie i wygląd innych. Kultura osobista oraz miłe gesty to obowiązkowe elementy każdej, nie tyko pierwszej randki. Aby dobrze na niej wypaść, warto wykorzystać powyższe podpowiedzi. Odpowiednia prezencja sprawi, że wieczór będzie udany a znajomość być może przerodzi się w coś więcej.

PODZIEL SIĘ: