Jak odkryć to, co sprawia nam przyjemność podczas seksu?

wibrator bgee burgundy

Aby czerpać pełną przyjemność z seksu, warto poznać swoje ciało. Dopóki nie wiesz, jakie strefy są najbardziej wrażliwe na dotyk i nie znasz intensywności, która sprawia ci największą rozkosz, wraz z partnerem poruszasz się po omacku. To może być frustrujące dla was obojga, dlatego warto lepiej poznać mapę swojego ciała. Pomóc może w tym masturbacja.

Poznaj erotyczną mapę swojego ciała!

Aby czerpać rozkosz ze zbliżeń z partnerem, trzeba najpierw dobrze poznać mapę swojego ciała. Każda kobieta jest inna i przyjemność sprawiają jej różne pieszczoty. Owszem, czytanie poradników seksuologicznych może pomóc w osiąganiu orgazmu, ale zawartą w nich wiedzę warto sprawdzić w praktyce. Krótko mówiąc, aby twój partner mógł sprawić ci przyjemność podczas seksu, musisz sama poznać, jak twoje ciało reaguje na różne formy dotyku.

Bądź dla siebie dobra!

Gdy jesteś sama w domu, włącz nastrojową muzykę, zadbaj o odpowiednią atmosferę w sypialni, załóż seksowną bieliznę i wpraw się w erotyczny nastrój. Gdy poczujesz odpowiednią atmosferę, możesz zacząć pieścić swoje ciało, myśląc o czymś przyjemnym i podniecającym. Swoje opory zacznij przełamywać od pieszczot piersi. Zobacz, jaka forma dotyku sprawia ci największą przyjemność. Czy jest to delikatne głaskanie i muskanie, a może masaż kolistymi ruchami opuszków palców? A może należysz do kobiet, które czerpią przyjemność z ugniatania piersi przy zachowaniu wyczucia? Możesz do zabawy włączyć takie atrybuty jak kostki lodu i zobaczyć, jak twoje brodawki sutkowe reagują na chłód, możesz też masować je truskawką. Gdy zobaczysz, jaka forma dotyku pozwala ci osiągnąć orgazm z pieszczot piersi, możesz podzielić się tą wiedzą z partnerem, pokazując mu, jak chcesz być przez niego rozpalana.

Sprawdź, jakie pieszczoty sprawiają ci największą rozkosz!

Orgazm sutkowy jest bardzo przyjemny, ale warto też poznać reaktywność innych części swojego ciała. Może należysz do osób, którym odpowiada delikatny masaż ud? A może większą frajdę odczuwasz, gdy zaciskasz je podczas masowania łechtaczki?  Zwróć uwagę na to, jak dotykasz swoich stref erogennych. Czy lubisz delikatne muskanie łechtaczki i warg sromowych bez wkładania palców do wnętrza pochwy? A może jej penetracja palcami sprawia ci największą rozkosz? Bądź uważną obserwatorką. Ważne jest zarówno tempo, jak i intensywność czy rodzaj ruchu podczas wykonywania pieszczot.  Które miejsce w pochwie wykazuje największą wrażliwość na dotyk? Kto wie, może podczas popołudniowych zabaw w erotycznej atmosferze odkryjesz swój punkt G? Zdobytą wiedzę koniecznie przekaż partnerowi.

Dlaczego warto włączyć do zabaw wibrator?

W ustaleniu, jakie pozycje seksualne mogą dostarczyć ci orgazm, pomoże wibrator.  Dzięki niemu dowiesz się, którą ściankę pochwy i przy jakiej głębokości najlepiej stymulować, aby sprawić ci przyjemność. Jeśli okaże się, że lubisz głęboką penetrację, powinnaś spróbować kochać się ze swoim partnerem w pozycji na pieska lub huzarskiej. Natomiast do płytszej stymulacji twoich stref erogennych przyda się pozycja na łyżeczkę.

Jaki wibrator sprawdzi się do stymulacji łechtaczki i piersi?

Do wyboru mamy wiele wibratorów. Jedne służą do stymulacji zewnętrznych stref erogennych takich jak łechtaczka, piersi, uda czy kark. W tej roli doskonale sprawdzi się Secret Touching wibrator na palec, który jest niezwykle praktyczny. Z jego dobrodziejstw możesz korzystać wraz z partnerem. On także może poczuć magiczną most wibracji wytwarzanych przez to maleńkie urządzenie, które bez trudu zmieści się w torebce. Wibrator Secret Touching został wykonany z bezpiecznego materiału, którym jest silikon medyczny.

wibrator na palec Secret Touching

Jaki wibrator wybrać dla początkującej?

Wibratory różnią się też kątem wygięcia, długością, grubością, kolorem i fakturą. Niektóre działają w kilku trybach obrotów, co pozwala intensyfikować doznania czerpane z masturbacji. Wibrator Bgee Burgundy to idealne rozwiązanie dla pań, które chcą lepiej poznać swoje ciało oraz tych drobno zbudowanych. Jeśli masz wąskie ujście pochwy, to wibrator o średnicy 2,5 cm bez trudu wniknie w głąb i pozwoli ci odnaleźć twój punkt G. Jest to możliwe, ponieważ model Bgee Burgundy jest odpowiednio długi.

Dlaczego na początku warto sięgnąć po pulsator?

Z kolei wibrator Stronic wykonuje pulsacyjny ruch do przodu i do tyłu. Urządzenie to posiada 10 programów pulsowania, co pozwala stopniować poziom doznań i odnaleźć odpowiednio tempo doprowadzające cię do rozkoszy.  Wibrator Stronic jest bajecznie prosty w użyciu, co czyni go przydatnym w przypadku kobiet rozpoczynających swoją przygodę z masturbacją.

Szeroką ofertę wibratorów znajdziesz na stronie internetowej sklepu erotycznego Kinky Winky https://www.kinkywinky.pl/akcesoria-erotyczne/wibratory/

Materiał zewnętrzny

PODZIEL SIĘ: