Jak wybrać odpowiednią czapkę dla siebie?

Jak wybrać odpowiednią czapkę dla siebie

Za oknem typowa jesienna szaruga. Temperatury znacznie spadły, wieje wiatr i pada deszcz. Jest nam coraz zimniej. Aby nie zmarznąć i nie doprowadzić do infekcji zatok, warto pomyśleć nad zakupem odpowiedniego nakrycia głowy. Jak wybrać odpowiednią czapkę dla siebie?

Bosmanka idealna dla kobiet, które nie znoszą czapek

Czapki mają to do siebie, że mogą drapać, ponieważ często zawierają domieszkę wełny lub są wykonane z akrylu. Poza tym nie każda z nas wygląda w nich twarzowo. Często wypadamy w nich niekorzystnie i w rezultacie ich nie nosimy, przez co często chorujemy. Aby temu zapobiec, warto postawić na bosmankę. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ takie nakrycie głowy zachowuje formę i nie niszczy fryzury ułożonej z rozpuszczonych włosów.

Kapelusze wyglądają stylowo

Jeśli chcesz wyglądać stylowo, nie przepadasz za czapkami, a masz w sobie wystarczająco dużo odwagi, aby wyróżnić się na ulicy, spraw sobie kapelusz. On, podobnie jak bosmanka, pozwala utrzymać rozpuszczone włosy w ryzach. Zazwyczaj ich nie elektryzuje. Zachowuje formę i sprawia, że wyglądamy intrygująco.

Czapka z pomponem zazwyczaj wygląda lepiej niż bez

Jeśli chcesz sobie sprawić klasyczną czapkę z dzianiny, warto kierować się jedną ważną zasadą. Czapka z pomponem zawsze wygląda lepiej niż bez. Ona po prostu lepiej wyrównuje proporcje. Poza tym pompon przykuwa uwagę, przez co inne osoby nie koncentrują się na naszych rysach twarzy. Jest to wskazane, zwłaszcza w przypadku pań, które narzekają na zbyt ostre rysy.

Opaska dla pań chcących wyeksponować fryzurę

Lubisz robić wymyślne fryzury i zależy ci na tym, aby te nie uległy zniszczeniu i były dobrze wyeksponowane? Opaska, zwłaszcza taka ze splotem krzyżowym lub węzłowym, będzie wyglądała efektownie, Zakryje uszy i ogrzeje czoło, czyli newralgiczne punkty głowy. Teraz wiele opasek ma ozdobne elementy w postaci cyrkonii czy wyhaftowanych kwiatów. To czyni je bardzo stylowym dodatkiem.

PODZIEL SIĘ: