Poznaj odżywczą lekkość kremu od Nivea

krem-Nivea

Wiele kobiet poszukuje najlepszej możliwej pielęgnacji, zapewniającej głębokie odżywienie, jednak bez pozostawienia nieprzyjemnego uczucia lepkości na skórze. Kobiety żyją dzisiaj szybko i intensywnie więc oczekują, aby ich kosmetyki również wpisywały się w ten schemat. W dodatku powszechnie rosnąca świadomość sprawia, że jako klientki poszukują maksymalnie prostych rozwiązań wzbogaconych o właściwości odpowiadające konkretnym wymaganiom. Nivea Care Lekki Krem Odżywczy to proste, a jednocześnie zaskakujące rozwiązanie doskonale wpisujące się we wszystkie potrzeby nowoczesnej kobiety.

O innowacyjnym działaniu kremu przekonały się już uczestniczki Wielkiego Testowania na www.nivea.pl. Wszystkie posiadaczki kremu miały okazję wziąć udział w teście na temat oceny jego poszczególnych właściwości. Uzyskane dotychczas wyniki są jednoznaczne: wśród grupy 7 859 testerek aż 98% wyraziło ogólne zadowolenie z działania oraz szybkości wchłaniania kremu. 97% Polek przyznało, że Nivea Care Lekki Krem Odżywczy doskonale odżywia ich skórę, nie pozostawia uczucia lepkości, a przy tym charakteryzuje się pięknym zapachem. Ten sam procent kobiet chętnie poleciłby krem swojej przyjaciółce*.

Nowy kosmetyk marki Nivea to prawdziwa rewolucja w codziennej pielęgnacji. Do tej pory stosowanie kremu odżywczego równało się bogatej w składniki, ale często ciężkiej konsystencji pozostawiającej nieprzyjemną lepką warstwę. Lekki Krem Odżywczy to innowacja, łącząca w sobie jakość dobrego kremu odżywczego z lekką jak mgiełka formułą. Po jego aplikacji skóra natychmiast staje się miękka, promienna i wypoczęta, a także wyjątkowo gładka i świeża! Za taki stan rzeczy odpowiada użycie nowej technologii opartej na hydro-woskach, które rozpuszczając się pod wpływem temperatury skóry, wnikają w wyjątkowo głębokie warstwy, skutecznie ją odżywiając, a jednocześnie nie obciążając. Ze względu na prosty i przyjazny skład Nivea Care Lekki Krem Odżywczy to idealne rozwiązanie dla każdego typu cery w dowolnych warunkach klimatycznych, a przyjemny zapach i lekka konsystencja sprawiają, że łatwo się go rozprowadza. Swoje zastosowanie znajduje również jako baza pod makijaż.

Nowy produkt z linii Nivea Care to wyjątkowy kosmetyk idealnie wpisujący się w tryb życia nowoczesnej kobiety. Jego właściwości czynią go doskonałym rozwiązaniem w codziennych rytuałach porannej i wieczornej pielęgnacji, przez cały rok, a zwłaszcza w sezonie wiosennym i letnim.

*Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez Nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, maj–czerwiec 2015


Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: