Wybieramy najmodniejsze dodatki do włosów

W tym sezonie królować będą kwiaty. Zarówno na tkaninach, jak i w postaci dodatków do włosów, motyw ten będzie wszechobecny. Opaski, spinki, a także przestrzenne kwiaty różnej wielkości zagoszczą na głowach niejednej z pań. Już dziś światowe wybiegi zakwitły, na ulice musimy jeszcze poczekać.

Nadchodząca wiosna rozkwitnie w tym roku w pełnej okazałości. Nawet jeżeli natura nieco zwolni tempa, to i tak na ulicach zagoszczą kwiaty. Wszystko za sprawą mody, która na ten sezon wybrała motywy roślinne, jako najmodniejszy akcent każdego stroju. Dla odważnych kobiet przygotowano zestawy, które uczynią z nich prawdziwe królowe kwiatów, dla nieco mniej pewnych siebie wystarczą tylko drobne dodatki, jak apaszki, opaski, spinki czy po prostu bluzka w tym modnym wzorze.

Starając się być modnym, nie można zapominać także o głowie. Tutaj mamy dość dużą swobodę wyboru odpowiedniego ścięcia, koloryzacji i upięcia włosów, zarówno dla bardzo młodych kobiet, jak i tych nieco już starszych. Panie o włosach długich i półdługich mają do swej dyspozycji, szeroki asortyment ozdób do włosów. Pomijając nadchodzących hit wiosny, do wyboru mamy jeszcze przepiękne klamry, spinki, wsuwki z ozdobnymi wstawkami i wiele innych, które mogą wybierać nie tylko małe dziewczynki, ale także te znacznie już większe. Dla kobiet ze starannie przyciętymi na krótko włosami pozostają opaski, a także delikatne ozdoby, które w uroczy sposób podkreślą modną fryzurę.

Wybierając akcesoria do włosów, warto zastanowić się, czy będą one odpowiednie dla naszego typu urody i wieku. Chociaż moda staje się coraz bardziej liberalna i praktycznie przestała rozgraniczać grupy wiekowe, to w dalszym ciągu obowiązują pewne niepisane zasady dobrego gustu i szyku.

PODZIEL SIĘ: