Zbawienna moc lasera – zabiegi laserem Pixel

laserowe usuwanie zmarszczek

W nowoczesnej chirurgii plastycznej coraz częściej są wykorzystywane innowacyjne urządzenia, dzięki którym można przywrócić pożądany wygląd pacjentom. Jednym z nich jest laser Pixel, który obecnie stanowi dość powszechną usługę. Korzystają z niego przede wszystkim kobiety walczące z widocznymi zmianami upływu czasu. Za pomocą wiązek laserowych można szybko osiągnąć satysfakcjonujące efekty, a więc przywrócić skórze idealny wygląd. Warto podkreślić, że omawiany zabieg cieszy się powodzeniem nie tylko wśród dojrzałych pań. Coraz częściej na laser zgłaszają się młode kobiety, które chcą zadziałać prewencyjnie lub szybko pokonać płytkie zmarszczki.

Dlaczego warto zdecydować się na laser?

Tradycyjna dermabrazja laserowa jest popularna już od wielu lat, jednakże zakres jej stosowania jest coraz bardziej poszerzany. Trzeba przyznać, że tego typu usługi nie są zbyt precyzyjne, jeśli chodzi o zastosowanie ich na konkretny obszar twarzy czy ciała. Właśnie w tym względzie znacznie lepszym rozwiązaniem jest laser Pixel, który można zastosować na dowolnym fragmencie skóry. Na uwagę zasługuje także nowoczesna platforma Harmony XL, która zachwyca przede wszystkim wszechstronnym działaniem. Dzięki niej można skorzystać zarówno z laserowych wiązek, jak i z ultradźwięków czy światła. Należy podkreślić, że w przeciwieństwie do klasycznej dermabrazji laser Pixel nie skupia się wyłącznie na wierzchniej warstwie skóry. Dzięki głębokiemu i kompleksowemu działaniu zabieg jest jeszcze skuteczniejszy i cieszy się nieustającym powodzeniem wśród wielu Polek.

Nie tylko zmarszczki

Zabieg laserem Pixel jest realizowany w najlepszych klinikach, w tym w warszawskiej klinice SkinClinic. Zaleca się go w przypadku wielu nieestetycznych zmian na skórze, co pozwala dopasować jego zakres do indywidualnych preferencji konsumenta. Ich skuteczność dotyczy przede wszystkim walki ze zmarszczkami. Co więcej, profesjonalny laser jest strzałem w dziesiątkę zarówno w przypadku dopiero pojawiających się zmarszczek mimicznych, jak i trwałych bruzd. Po zastosowaniu można na nowo cieszyć się idealnie gładką skórą i tym samym znacznie młodszym wyglądem. Specjaliści medycyny estetycznej podkreślają, że omawiane zabiegi sprawdzą się także w przypadku niwelowania blizn potrądzikowych. Jeśli ktoś boryka się przede wszystkim z tego typu problemem, na pewno będzie usatysfakcjonowany rezultatem. Zabieg z użyciem lasera Pixel jest również idealnym rozwiązaniem w przypadku znacznie rozszerzonych porów.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Zabiegi z użyciem laserów zawsze mogą wywołać działania niepożądane, przede wszystkim u osób posiadających wrażliwą skórę. W przypadku lasera Pixel można spotkać się z delikatnym pieczeniem, jednakże nie jest to normą. W klinikach zazwyczaj stosuje się profesjonalne urządzenia chłodzące, które zapewniają pacjentom błyskawiczną ulgę. Czasami skóra jest wyraźnie opuchnięta i zaczerwieniona, jednakże dość szybko to mija. W przypadku wyjątkowo wrażliwych pacjentów można spotkać się z oparzeniami, oczywiście o niewielkim stopniu. Jeśli natomiast na skórze pojawią się strupki, pacjent nie może ich samodzielnie odrywać – muszą odpaść samoistnie, co dzieje się już po paru dniach. Przyjmuje się, że mniej więcej po tygodniu skóra odzyskuje młody, atrakcyjny wygląd, a jakiekolwiek działania niepożądane znikają. Warto skonsultować się z dermatologiem, który podpowie, czego możemy się spodziewać w przypadku naszej skóry. Oczywiście możemy liczyć także na wsparcie ze strony specjalisty medycyny estetycznej.

Więcej informacji o zabiegu laserem Pixel znaleźć można na stronie: http://skinclinic.pl/zabiegi-na-twarz/lifting-ujedrnianie-skory/resurfacing-skory-oraz-leczenie-blizn-rostepow/.

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: