Bądź piękna w podróży

Niezależnie od tego czy w planach mamy dalekie i długie podróże czy też weekend nad morzem, warto jednak odpowiednio przygotować się do wyjazdu, a w naszej walizce nie może zabraknąć dobrze wyposażonej kosmetyczki.

W drodze
Zanim dojedziemy w wybrane miejsce, czeka nas podróż nie ważne czy to pociąg czy samolot. Więc na czas podróży zastąp tradycyjny fluid lekkim kremem tonującym. Większość takich produktów zawiera też filtr UV, co latem jest pożądane. Warto także odpuścić sobie makijaż, ponieważ po kilku godzinach nasze oczy będą opuchnięte i zmęczone. Lepiej cienie tusz czy kredki schowaj do walizki, jeszcze się doczekają użycia. Niezbędny może się okazać żel do dezynfekcji rąk bez spłukiwania. Pozwoli on zachować odpowiednią higienę. Także chusteczki przeciwbakteryjne będą przydatne.

Dla orzeźwienia
Produktem który podbił rynek okazała się woda termalna. Są różni producenci wód dlatego wody te ma różne właściwości. Jeżeli wybieramy się w ciepłe kraje nie zapominajmy o dezodorancie, który zapewni nam uczucie świeżości, z pewnością zawalczy pot i nieprzyjemny zapach.

Awaryjnie dobrze mieć przy sobie
Dla osób, które nie chcą tracić czasu w łazience z suszarką w ręku, świetne rozwiązaniem będzie tzw.suchy szampon. Takie specyfiki są dostępne w formie pudru bądź sprayu. Nakłada się go na rozczesane włosy, chwilę odczekać i rozczesać gdy nie zejdzie cały, pozostałości usunąć ręcznikiem i wyczesać pozostałości. Nie zastąpi ona nam prawdziwego szamponu ale na pewno uratuje nas w nie jednej sytuacji.
Z takim wyposażeniem w walizce na pewno poczujemy się pewniej i bardziej komfortowo.

PODZIEL SIĘ: