Czym leczyć gardło w czasie ciąży

czym leczyć gardło w ciąży

Ciąża to szczególny okres w życiu każdej kobiety. Niezwykle ważne jest wtedy dbanie o zdrowie, ponieważ każda infekcja może zaszkodzić maleństwu. Mimo szczególnych starań nie zawsze udaje się jednak uniknąć przeziębienia, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Warto zatem wiedzieć, jakie lekarstwo na chrypkę mogą przyjmować kobiety ciężarne. Tabletkami, które są najczęściej wybierane przez kobiety spodziewające się dziecka, są produkty marki Fiorda (http://fiorda.pl/).

Suplementy diety tego znanego oraz powszechnie cenionego producenta leków wyróżniają się naturalnym charakterem, jak również bardzo szybkim i skutecznym działaniem.  Tabletki na gardło dla ciężarnych dostępne są w trzech wariantach smakowych – mięta, cytryna oraz czarna porzeczka. Dzięki temu mogą Państwo wybrać opcję najlepszą dla siebie. Na uwagę zasługują przede wszystkim składniki zawarte w tabletkach.

Są to: porost islandzki, laktoferyna, dzika róża, a także lipa. Wspierają one siły odpornościowe organizmu, działają kojąco oraz regenerująco, dzięki czemu pozwalają w prosty sposób uporać się z bólem gardła oraz nieznośną chrypką.  Tabletki są dostępne w atrakcyjnych cenach w aptekach na terenie Polski. Producent ma do zaoferowania także tabletki Fiorda o smaku malinowym, które przeznaczone są dla dzieci od lat czterech. Zachęcamy do bliższego poznania oferty znanego i cenionego w kraju producenta, który oferuje w pełni naturalne i skuteczne tabletki na ból gardła. Bez problemu mogą stosować je zarówno kobiety w ciąży, jak i matki karmiące.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: