HYDROLIFT® – Nici hialuronowe “Polski patent na piękno”

Hydrolift® – Nici hialuronowe, to autorska, opatentowana przez dr Monikę Lelonkiewicz, technika liniowego i śródskórnego podawania kwasu hialuronowego. Zabieg poprawia wygląd w sposób naturalny, bez efektu „sztuczności”. Wpisuje się on w filozofię dermatologii estetycznej „french touch” , przeznaczonej dla pacjentów ceniących naturalny wygląd bez efektu sztuczności i nadmiaru. Koncepcja iniekcji nici kwasu hialuronowego (Hydrolift®) oparta została na idei implantacji nici złota, jednak zastosowanie kwasu hialuronowego który jest składnikiem skóry, gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Kwas hialuronowy dzięki swoim unikalnym właściwościom zatrzymuje wodę w naskórku nawilżając ja na długi czas. Stymuluje wytwarzanie kolagenu stąd bardzo istotną kwestią jest wektor podania nici hialuronowych, który powoduje powstanie w skórze sieci kolagenu. Sieć ta jest gwarancją odpowiedniego napięcia skóry i trwałości zabiegu. Wprowadzenie śródskórne linii trwałego i twardego kwasu hialuronowego pozwoliło uzyskać efekt poprawy owalu twarzy, napięcia skóry policzków i czoła wraz z uniesieniem brwi i uniesienie zewnętrznego kącika oka czy tez odbudowy dolnej powieki.

Zabieg ten przywraca jędrność, napięcie i elastyczność skóry. Efekty utrzymują się około roku do dwóch lat ale zależne są od kondycji skóry przed zabiegiem i wektora wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Im skóra jest w lepszym stanie tym dłużej utrzyma się efekt zabiegu.

Centrum Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii Uroda

Ul. Szybka 7a

50-421 Wrocław

www.uroda.in


monika_lelonkiewiczMiędzynarodowy trener MasterClass w dziedzinie dermatologii estetycznej. Specjalizuje się w technikach regeneracji skóry. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w zakresie zaawansowanych technik podawania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Twórczyni pierwszej w Polsce, opatentowanej techniki w dermatologii estetycznej Hydrolift – nici hialuronowe®. Jest ambasadorką marki Restylane. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych, światowych wystąpień na zjazdach, konferencjach z dziedziny dermatologii estetycznej. Autorka artykułów publikowanych w prasie specjalistycznej i kobiecej, przybliżających zagadnienia dermatologii estetycznej. Stworzyła unikalne, nieoperacyjne metody regeneracji skóry i poprawy wyglądu, stosując kwas hialuronowy i światło laserowe. Promuje naturalny wygląd oparty na zabiegach french touch, czyli mało inwazyjnych i nie zmieniających rysów. Osiąga odmłodzenie bez efektu sztuczności zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

PODZIEL SIĘ: