Kosmetyki idealne przez cały rok

kosmetyki do makijażu

Obecnie producenci kosmetyków starają się zadbać o to, aby ich produkty można było używać niezależnie od pory roku. Ciekawym przykładem tego zjawiska jest podkład Rimmel Match Perfection.

Skąd taki pomysł?

Klimat wschodnioeuropejski jest nieporównywanie inny niż ten panujący na zachodniej części Europy. Pojawiające się tutaj amplitudy temperatur, chłodne wiatry, a w okresie letnim upały często nie do zniesienia powodują, że skóra osób mieszkających po tej części świata jest bardziej odporna na mikro urazy, jednakże tym samym na witaminy zawarte w kosmetykach. Producent podkładów Rimmel Match  Perfection wytwarza ten sam rodzaj kosmetyków dla wszystkich kobiet mieszkających w różnych  warunkach pogodowych, dlatego jego produkt musi być jak najbardziej neutralny.

Cechy produktu warte uwagi

Wszystkie kosmetyki do twarzy posiadają tą samą bazę składników, z których są one wykonane. Różnica tkwi w szczegółach, takich jak jakość czy dbałość o detale. Podkłady Rimmel Match Perfection posiadają bogaty dobór witamin i minerałów, dlatego mnóstwo dziewczyn z tej części świata sięga właśnie po niego. Jego konsystencja jest stosunkowo rzadka, dlatego z ogromna łatwością można go rozprowadzić po twarzy. Jest lekki i nie powoduje efektu maski. Z łatwością dostosowuje swój odcień do skóry, dlatego kobiety z niego korzystające są zadowolone, ponieważ wyglądają naturalnie. Pomimo wszystkich swoich wyżej wymienionych zalet jest kosmetykiem, który bardzo dobrze kryje i tuszuje niedoskonałości.

Odpowiedni odcień kluczem do sukcesu

Nie można mówić o makijażu udanym, jeśli odcień cery mocno różni się od tego, który znajduje się na szyi. Podkłady Rimmel Match Perfection posiadają jedną z najbogatszych palet tonacji dostępnych na rynku. Różnią się one między sobą często minimalnie ale to właśnie ten szczegół dba o efekt końcowy widoczny na twarzy. Tonacje zaczynają się od Light Porcelain, a kończą na Deep Mocha. Oznacza to mniej więcej tyle, że dwie kobiety idąc razem na zakupy, przy czym jedna z nich posiada urodę szwedzką, a druga jest czarnoskóra, znajdą podkłady idealnie dopasowane do ich karnacji.

Opakowanie to też produkt

Kupując podkład Rimmel Match Perfection na pierwszy rzut oka można zauważyć różnicę w opakowaniu. Jest ono wykonane z grubego szkła, które chroni zawartość opakowania przed procesami starzenia się i szkodliwymi oddziaływaniami promieni UV. Produkt wyciska się za pomocą dozownika, dzięki czemu można idealnie wyważyć ilość produktu i go zaaplikować. Dzięki powłoce znajdującej się wewnątrz opakowania, podkład Rimmel Match Perfecion nie osadza się na ściankach, tylko delikatnie spływa na dno, co pomaga w wykorzystaniu produktu do samego końca. Z całą pewnością należy on do jednego z bardziej wydajnych podkładów, gdyż jedno opakowanie starcza na  około 3 miesiące użytkowania w stonowanym tempie, w którego skład wchodzi codzienne nakładanie produktu na cerę.

Jakie zalety płyną z użytkowania właśnie tego podkładu?

Potrafi on idealnie wygładzić niedoskonałości cery trądzikowej, a także wyrównać koloryt cery. Ponadto w sposób stanowczy, aczkolwiek nie inwazyjny nawilża skórę dodając jej delikatnego blasku. Jest idealnym produktem dla pań do 35 roku życia, ze względu na użyte składniki do jego wykonania. Można go stosować na co dzień, jak i jako makijaż wieczorowy. Jest idealna bazą pod puder, ponieważ zawarte w nim elementu utrzymują go na powierzchni cery. Cena za podkład Rimmel Match Perfection jest zdecydowanie adekwatna do jego jakości.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: