Po czym rozpoznać, że jemu na tobie nie zależy?

Po czym rozpoznać, że jemu na tobie nie zależy

Miłość nie zawsze spotyka się z odwzajemnieniem. Czasem jest tak, że choć druga osoba bardzo nam się podoba i czujemy, że moglibyśmy stworzyć z nią szczęśliwy i udany związek, to ona nie podziela naszego zdania. Czasem po prostu coś zaiskrzyło tylko z jednej strony, czasem nie jesteśmy w guście tej osoby, a czasem nie szuka ona związku, bo jest skoncentrowana na swojej pracy. Po czym rozpoznać, ze jemu na tobie nie zależy?

Odzywa się tylko wówczas, gdy ma interes

Niektórzy faceci potrafią być bardzo mili i rozmowni, gdy mają interes. Ci, którzy są bardziej sprytni, wiedzą, że najpierw trzeba zbudować odpowiednią atmosferę. W związku z tym odzywają się w Wigilię, aby złożyć życzenia świąteczne. Kobiecie jest miło, zwłaszcza że w Święta on też coś pisze. Zaraz po nich jednak przechodzi do wyłuszczenia swoich prawdziwych intencji. Okazuje się, że chciałby zrobić Sylwestra u niej w mieszkaniu, bo wraz z kolegami nie mają innej miejscówki. Ewentualnie chce spędzić ten wieczór wraz z nią, bo inne plany nie wypaliły.

Nie okazuje ci czułości

Facet, któremu na tobie zależy, będzie okazywał ci czułość i to nie tylko przed seksem, ale też w zwyczajnych sytuacjach, w tym w miejscach publicznych. Zwróć uwagę, czy gdy idziecie razem przez miasto, on trzyma cię za rękę, całuje albo przytula? Jak zachowuje się wobec ciebie w większym towarzystwie? Czy traktuje cię jak powietrze, a może lubi cię przytulać, obejmować lub trzymać za rękę? Jeśli w waszej relacji brakuje czułości, to znak, że on nic do ciebie nie czuje. Nawet największy twardziel lub nieśmiały facet, gdy się zakocha, dąży do przytulania.

Nie uwzględnia cię w swoich planach

Gdy facetowi zależy na kobiecie, to uwzględnia ją w swoich planach i to z wyprzedzeniem. Np. wspomina, że zaprosi cię na urodziny, pokaże nowy samochód albo zabierze cię do swojego ulubionego leśnego zakątka. To nie muszą być wielkie deklaracje, na początek niech będą to drobiazgi, które wskazują, że widzi dla ciebie miejsce w swoim życiu.

Wyraźnie podkreśla, że nie szuka teraz związku

Jeśli mężczyzna mówi jasno i wyraźnie, że nie szuka teraz związku, nie zakładaj, że zmienisz jego zdanie, gdy bliżej cię pozna. Wiele kobiet lubi też czuć się zbawicielkami dla biednych, skrzywdzonych przez inne facetów.  To najprostsza droga, aby zrobić sobie krzywdę, angażując się w relację, która od początku nie miała racji bytu.

Odwołuje spotkanie w ostatniej chwili

Jeśli mężczyzna odwołuje spotkanie w ostatniej chwili i ma ku temu ważny powód, jednocześnie proponuje alternatywny termin, to można mu to wybaczyć. Zwłaszcza gdy to pierwsza taka akcja z jego udziałem. Gorzej, gdy on notorycznie odwołuje spotkania w ostatniej chwili, racząc cię mglistymi tłumaczeniami.

Nie odpisuje ci na wiadomości

Odpisanie na wiadomość nie zajmuje nie wiadomo ile czasu. Jeśli mężczyźnie na tobie zależy, to zrobi to bez problemu. Najwyżej napisze, że pogadacie o tym wieczorem, bo teraz jest w pracy i ma sporo spraw do ogarnięcia. Jednak istnieją też tacy mężczyźni, którzy w ogóle nie odpisują na wiadomość. A potem wcale nie tłumaczą się ze swojego milczenia.

PODZIEL SIĘ: