Zadbaj o zdrowie swojej jamy ustnej

płyn do higieny jamy ustnej

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej. Aby jak najdłużej cieszyć się pięknym uśmiechem, a także nie nabawić żadnych chorób, powinniśmy dowiedzieć się, jak dbać o higienę jamy ustnej w odpowiedni sposób, a co za tym idzie, jakie produkty stosować.

Szczotkowanie zębów

Szczotkowanie zębów jest naszą poranną oraz wieczorną rutyną. Czy aby na pewno wykonujemy je jednak dobrze? Żeby cieszyć się pięknymi i zdrowymi zębami, należy opanować poprawną technikę szczotkowania zębów, jak również przestrzeni pomiędzy nimi. Oprócz odpowiedniego sposobu mycia zębów trzeba również zadbać o dobre jakościowo produkty, które zapewnią nam zdrowe zęby i dziąsła oraz świeży oddech.

Sprawdzone produkty znanych marek

Idąc do drogerii lub apteki możemy zauważyć niezwykle szeroki wybór produktów wielu różnych – mniej lub bardziej znanych – firm. Jakie artykuły należy wybierać? Przede wszystkim powinniśmy kierować się wieloletnim doświadczeniem pewnych, znanych na rynku producentów. Sprawdzone marki, wśród których można wyróżnić między innymi Listerine, oferują najlepsze jakościowo, docenione zarówno przez klientów, jak i liczne organizacje produkty. Bardzo ważny jest skład wybieranych przez nas kosmetyków, który powinien zawierać naturalne składniki mineralne, takie jak wapń czy witamina D.

Szeroki wybór produktów

Pamiętajmy, że odpowiednia higiena jamy ustnej wymaga stosowania nie tylko dobrej jakościowo pasty do zębów, ale także innych produktów, które również można znaleźć wśród propozycji oferowanych między innymi przez markę Listerine. Bardzo istotne jest stosowanie nici dentystycznej. Stomatolodzy zalecają swoim pacjentom stosowanie jej codziennie, szczególnie przed pójściem spać. Jeśli podczas stosowania nici dentystycznej występuje krwawienie, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, ponieważ istnieje ryzyko stosowania jej w niewłaściwy sposób.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także płyny do płukania jamy ustnej, które dostępne są w wielu różnorodnych odsłonach. Stay White, Smart Rinse, Green Tea, Fresh Burstw, Professional, Coolmint, Advanced White, Total Care, Tartar Control – to tylko niektóre z propozycji Listerine, które znaleźć można na ich stronie internetowej i nabyć on-line.

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna, dlatego zadbaj o nią już dziś. Zachęcamy do poznania bliżej powyższych propozycji produktów znanej marki, które z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczą.

https://www.listerine.pl/%C5%9Bwie%C5%BCy-oddech/przyczyny-nie%C5%9Bwie%C5%BCy-oddech

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: