Życie na walizkach, czyli jak nie dać się okresowi w podróży

tampony
Natracare z Unsplash

Wyjazd, na który tyle czekałaś. Wymarzone wakacje w ciepłych krajach albo szusowanie na śnieżnych szczytach. To wszystko może zepsuć Nam miesiączka. Ale tylko wtedy, kiedy nie jesteśmy na nią odpowiednio przygotowane. Bo wystarczy tylko dobry arsenał do walki, by poczuć się komfortowo i świeżo w każdej sytuacji.

Komfort w podróży

Okres w podróży to dla każdej z Nas problem. Zarówno pociąg, samochód czy samolot to nie zawsze komfortowe miejsca do zadbania o higienę w „te dni”. Poza tym nie mamy dostępu do bieżącej wody czy po prostu normalnych rozmiarów łazienki. Właśnie w takich sytuacjach warto postawić na tampony. Zwłaszcza te ze skręconymi rowkami i gładką powłoką dobrze sprawdzą się w podróży.

https://www.myob.pl/procomfort

Jeśli planujesz podróż, ale wcześniej nie korzystałaś jeszcze z tamponów warto wybrać tampon z aplikatorem. Dzięki temu unikniesz stresu związanego z odpowiednią aplikacją, a samo założenie O.B będzie szybsze i wygodniejsze. Ten tampon jest także bardzo chłonny, bo posiada skręcone rowki.

https://www.myob.pl/compact-applicatortm

Nocne wyprawy

Jeśli podczas Twojej podróży będziesz jechała głównie w nocy warto wybrać jeszcze pewniejsze rozwiązanie. Chodzi o O.B Procomfort Night, które zapewniają jeszcze większą chłonność i zapewnią Ci komfort przez całą noc.

https://www.myob.pl/procomfort-night

Czasem słońce, czasem deszcz

O.B pomoże Ci także już podczas samych wakacji, niezależnie czy wypoczywasz w górach czy na gorącej, piaszczystej plaży. Dzięki tamponom będziesz mogła zarówno szaleć w morzu czy basenie, bez obaw o to, że „dasz plamę”.

Tampon sprawdzi się także dla tych dziewczyn i pań, które spędzają urlop aktywnie. Niezależnie do tego czy biegamy, uprawiamy crossfit, jeździmy na desce czy nartach to właśnie odpowiednie tampony sprawdzą się świetnie. Po pierwsze takie rozwiązanie jest wygodne, daje większe poczucie komfortu i świeżości niż podpaska. Tampon możemy także bez obaw nosić przez kilka godzin, a sama wymiana jest także szybka i przede wszystkim higieniczna.

Garść rad:

  • Jeśli podróż ma być Twoim tamponowym debiutem zaopatrz się w różne warianty O.B. Tampony występują w różnych rozmiarach i warto dopasować je do siebie.
  • W długie przejazdy czy podróże wybierz tampony bardziej chłonne, ze skręconymi rowkami.
  • Jeśli nie wiesz ile czeka Cię postojów i w jakich warunkach postaw na tampony z aplikatorem. Te założysz łatwo, szybko, czysto i, co ważne, precyzyjnie.
  • Nie rezygnuj z nart, deski czy basenu, tylko dlatego, że masz okres! Dobry tampon rozwiąże sprawę i pozwoli Ci szaleć do woli!

Tekst partnera

PODZIEL SIĘ: